Karabaş Mah. Müneccim Arif Sk. 25/1 İzmit/Kocaeli

Faaliyetlerimiz

Medeni Hukuk

Boşanmada mal paylaşımından yoksulluk nafakasına kadar Medeni Hukuk kapsamında yer alan tüm dava türleriyle ilgili uzman avukatlarımızdan hemen danışmanlık alabilirsiniz !

İş Hukuku

İşçi ve işveren arasındaki ilişkileri düzenleyen ve işe iade davalarından işsizlik maaşına kadar geniş bir alanı kapsayan İş Hukuku ile ilgili merak ettiğiniz her şey Eksen Hukukta !

Ceza Hukuku

Hırsızlık, yaralama, uyuşturucu ticareti ve terör suçları başta olmak üzere "suç" kavramının yer aldığı tüm noktalarda karşımıza çıkan Ceza Hukuku ile ilgili tüm detaylar Eksen Hukukta !

Miras Hukuku

Vasiyetname düzenlenmesi, mirastan mal kaçırma davaları ve mirasın reddi başta olmak üzere "mirasa" dair tüm detayları kapsayan Miras Hukuku ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı Eksen Hukukta !

Bilişim Hukuku

Gelişen teknolojinin yaşamımızda kapladığı alanın artmasıyla birlikte son yıllarda sıkça gündeme gelen Bilişim Hukuku, yeni gelişmekte olan bir daldır ve diğer tüm hukuk dallarında olduğu gibi uzmanlık gerektirir.

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul hukukundan kaynaklanan davaları temel olarak, kamulaştırma davaları, izale-i şüyu davaları, tapu iptal ve tescil davaları olarak nitelendirebiliriz.

Logo
0 262 331 07 59
Pandemi döneminde alanında uzman avukatlarımız ile online danışmanlık sürecini hemen planlayabilir, yanıtını merak ettiğiniz sorulara 7/24 ulaşabilirsiniz.
This is default text for notification bar